top of page

Eventy

Przyjęcia weselne

Dzień ślubu to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni, który chcemy spędzić w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Piękne i malownicze otoczenie pozwoli na dłużej cieszyć się wspomnieniami z tego wyjątkowego wydarzenia. Centrum Hotelowo – Konferencyjne Witek jest idealnym miejscem do zorganizowania tej szczególnej imprezy. Nasza doświadczona i wykwalifikowana obsługa dołoży wszelkich starań, by był to piękny i niezapomniany czas.

314391808_1286979718733133_7932689996281106225_n.jpg
DSC_3514.jpg

Bankiety i imprezy firmowe

Urokliwa okolica blisko Krakowa, nieskomplikowany dojazd, duży parking dla Gości, wyśmienita kuchnia i wyjątkowo klimatyczne wnętrza – to idealny zestaw na organizację bankietu i innych imprez firmowych.
Dzięki dobrze dobranej scenografii i odpowiedniej oprawie muzycznej, Wasi Goście mogą liczyć na świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

W stylowych wnętrzach naszego hotelu zorganizujemy dla Państwa biznesowe spotkanie, bankiet czy imprezę firmową, które na długo zapadnie w pamięć. Każda z proponowanych przez nas sal jest klimatyzowana. Nasz Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, by serwowane posiłki trafiły w gusta wszystkich Gości .

Przyjęcia okolicznościowe

Zaproście swoich bliskich na niepowtarzalne przyjęcie w Hotelu Witek. Zapewniamy najwyższej klasy obsługę, wyśmienite menu oraz dania skomponowane specjalnie dla dzieci. Nasi konsultanci zajmą się zorganizowaniem wszelkich szczegółów tego niezwykłego wydarzenia dzięki czemu przyjęcie w naszym Hotelu pozostanie miłym i niezapomnianym wydarzeniem.

W stylowych wnętrzach naszego hotelu zorganizujemy dla Państwa wspaniałe rodzinne spotkanie, które na długo zapadnie w pamięć. Każda z proponowanych przez nas sal jest klimatyzowana, w każdej możemy zorganizować kącik zabaw dla dzieci. Nasz Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, by serwowane posiłki trafiły w gusta wszystkich Gości również najmłodszych.

PG_220830_255.jpg
315027223_460257359544388_3907622880266241482_n.jpg

Pikniki i imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe w Hotelu Witek to gwarancja udanej zabawy oraz mnóstwo atrakcji!

W samym sercu Małopolski znajdziesz 1,5 ha terenu, na którym zrealizujesz swoje najciekawsze pomysły!

Hotel Witek jest zlokalizowany przy autostradzie A4, obwodnicy Krakowa, u zlotu głównych dróg krajowych.

Konsolacje

Stypa to czas, w którym możemy pocieszyć się w gronie najbliższych, i ugościć ich po smutnej ceremonii. Zapraszamy do organizacji tradycyjnego obiadu po pogrzebie w naszej Restauracji. Nasz personel dołoży wszelkich starań, by ta uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, z należytym szacunkiem dla powagi chwili.

_DSC5981a4.jpg
bottom of page